Veles Web

O Nás

Kto Sme

Sme tím mladých ľudí, ktorý si dali za misiu odbremeniť internet od nevkusných a zastaralých webstránok a nezmyselných reklamných kampaní v online svete. Každý z nás má v našom tíme svoju oblasť, ktorej sa rozumie najlepšie. Niekto je zameraný viacej na vizuál a grafiku, iný na texty, niekto je zase technický typ. 

Čo robíme

Od webstránok, grafiky a textov, cez SEO a online marketing, až po správu sociálnych sietí. V skratke robíme všetko, čo malé a stredné podnikanie potrebuje k tomu, aby sa zviditelnilo a spravilo správny dojem na potencionálneho zákazníka.

Kto je náš zákazník

Od malých podnikateľov a živnostníkov až po malé a stredné podniky, ktoré chcú sprofesionálniť svoje pôsobenie v online svete. Alebo sa chcú dostať k novým zákazníkom pomocou online reklamy.

Aké sú naše ciele

Každý podnikateľ má iné ciele. Našim cielom je vytvoriť to ideálne riešenie, ktoré bude pre Vás fungovať.

Prečo práve my

O nič sa nestráte. Či už chcete modernú webstránku, úspešnú online marketingovú kampaň alebo aktívne sociálne siete, my zariadime všetko za Vás od A do Z. Vám tak ostane viacej času venovať sa Vašemu podnikaniu.

Kde nás nájdete

U nás vo Veles Webe nefungujeme k klasických kanceláriách, ale sme zoskupenie ľudí na báze “freelanceringu”. To znamenáže sme roztrúsený kde tu po celom Slovensku a Česku.

Dohodnúť si stretnutie

Z dôvodu nestálych priestorov preferujeme stretnutia pomocou Google Meet alebo telefonicky. Netreba sa toho báť, funguje tak momentálne veľké množstvo ľudí.

Náš Tím

Jakub Klčo

CEO, WordPress dizajnér

Jakub Klčo

CEO, WordPress dizajnér

Jakub Klčo

CEO, WordPress dizajnér

Kontakt