Veles Web

Služby

vlastna webstranka

Webstránka na mieru

Webstránka je jeden z Vašich prvých bodov kontaktu so zákazníkom v online priestore. Máme len jednu šancu spraviť prvý dojem a v dnešnej dobe, keď sa všetko odohráva ešte rýchlejšie a ľudia dokážu udržať pozornosť ešte kratšie je prvý dojem o to dôležitejší. Či kosíte trávniky alebo máte právnickú kanceláriu, webstránka je v dnešnej dobe potrebná ako soľ.

Správa Webstránky

Celý svet sa vyvýja a webstránky so všetkými nainštaovanými modulami tiež. Čas od času sa môže stať, že niečo prestane fungovať ako má, alebo chcete len aktualizovať údaje, pridať fotky Vašej najnovšej práce, lenže nemáte dostatočné technické znalosti, alebo čas, aby ste stránku aktualizovali sami.

management webu
search engine optimalisation

SEO

Všetky search enginy ako Google alebo Bing používajú algorytmy na zobrazenie najrelevantnejších výsledkov vyhľadávania. Tieto algorytmy sú však neznáme, preto môžeme len pozorovaním zistiť ako hodnotia relevanciu stránok oproti vyhľadávaniu. Čím je stránka relevantnejšia, tým vyššie sa nachádza vo výsledkoch vyhľadávania a tým máte vyššiu šancu, že Vás zákazník objaví. Na toto slúži SEO alebo Search Engine Optimisation.

Online Merketing

Na klasickej reklame v novinách alebo na bilboarde nie je nič zlé, avšak platíte za to, aby reklamu videli aj ľudia, ktorí o Vaše produkty alebo služby nemajú záujem. V online svete viete zacielit reklamu na konkrétne záujmy, vekové skupiny, lokality a omnoho viac. Míňajte svoje zdroje viac efektívne a s väčšou návratnosťou.

reklama na facebooku
instagram facebook

Správa sociálnych sietí

Sociálne siete hýbu svetom. A právom! Ľudia na nich radi trávia čas a podnikatelia sa dokážu veľmi jednoducho a zadarmo odprezentovať. Avšak rýchlo prídu aj na to, že iba pridávať častokrát zle odfotené a nekvalitné fotky v dnešnej dobe nestačí. Čoraz viac a viac ľudí si preto volí pomoc odborníkov pri správe sociálnych sietí. Či už kvôli zvýšeniu organického (neplateného) dosahu, alebo kvalitnejšiemu obsahu pre vzornejšiu prezentáciu.

Grafika

Skúste nájsť niekoho, kto nepozná logo McDonaldu alebo Coca-Coly. Tieto značky si vytvorili tak silnú identitu, že dnes už nenájdete nikoho, kto ich nespozná na základe loga, alebo dokonca iba pomocou základných tavrov alebo farieb. Odlíšte aj Vy svoje podnikanie od ostatných.

graficky dizajn
profesionalny e-mail

Vlastný E-Mail

Žijeme v neuveriteľnej dobe, ked za pár kliknutí môžeme mať vlastnú e-mailovú schránku úplne zdarma. Má to však háčik. Aký? Musíte si vymyslieť názov, ktorý nikto pred Vami nepoužil a za zavináčom je meno spoločnosti ako Gmail.com alebo Zoznam.sk. jozkomrkvicka34@gmail.com je síce zdarma, ale pôsobí veľmi neprofesionálne. mrkvicka@murarstav.sk pôsobí profesionálnym dojmom.

Google Moja Firma

Váš záznam v adresári Moja firma Vám umožnuje spojiť sa so zákazníkmi aj bez toho, aby museli príjsť na Vašu webstránku. Do záznamu môžete vkladať fotografie, informácie ako otváracia doba, telefónne číslo, popisy služieb a produktov a Vašu lokalitu na mapách, takže zákazník Vás nájde vďaka jednému kliku.

zaznam na gooli