Veles Web

SEO

search engine optimalisation

Čo je SEO

Všetky search enginy ako Google alebo Bing používajú algorytmy na zobrazenie najrelevantnejších výsledkov vyhľadávania. Tieto algorytmy sú však neznáme, preto môžeme len pozorovaním zistiť ako hodnotia relevanciu stránok oproti vyhľadávaniu. Čím je stránka relevantnejšia, tým vyššie sa nachádza vo výsledkoch vyhľadávania a tým mate vyššiu šancu, že Vás zákazník objaví. Na účel optimalizovania relevantnosti slúži SEO alebo Search Engine Optimisation

Research Kľúčových Slov

Základným predpokladom pre vysoké umiestnenie je poznať frázy, ktoré ľudia vyhľadávajú. Na to aby sme zistili tieto frázy, musíme spraviť Research Kľúčových Slov. Pokiaľ mám napríklad predajňu zbíjačiek v Horných Orešanoch, najlogickejšie Kľúčové slová alebo frázy by boli Zbíjačky Horné Orešany alebo predajňa zbíjačiek Horné Orešany.

research klucovych slov

Aplikácia Zmien

Po tom ako zistíme, aké kľúčové slová ľudia vyhľadávajú, musíme tieto slová alebo frázy vložiť na webstránku. Search Enginy vedia skenovať iba HTML formát stránky, čiže texty. Slová alebo frázy vložíme na webstránku pomocou upravovania názvov fotografií, alternatívnych textov alebo prepisovaním a optimalizovaním textov.

Prvá Stránka na Googli

Prvá stránka na Googli je to, po čom túži každý, kto má web. To, či sa tam stránka umiestni a na ktorej pozicií sa bude zobrazovať pri konkrétnych frázach zavisí od mnohých faktorov, niektré sú nam známe, iné nie. Niekedy sa za mesiac dostanete na úplne prvú pozíciu, inokedy nie ste ani po dvoch rokoch na prvej stránke. Pokiaľ je v Horných orešanoch sto predajní so zbíjačkami, dostať sa na prvú stránku je zložitejšie, ako keby ste jedniná predajňa.

Google search engine optimalisation

V cene je zahrnuté

V cene nie je zahrnuté

Proces Úpravy SEO

Kontakt

Konzultácia

Keyword Research

Aplikácia Zmien

Rozšírené SEO

od
49
  • Research Kľúčových Slov
  • Aplikácia Zmien
  • Zmena Názvov Fotografií
  • Úprava Hlavičiek

Ročná Aktualizácia

od
49
  • Research Kľúčových Slov
  • Aplikácia Zmien
  • Zmena Názvov Fotografií
  • Úprava Hlavičiek

Kontakt